Skip links

Wspieramy
biznesy
w rozwoju!

Naszą wiedzę i doświadczenie uzupełniamy we współpracy z wieloletnimi Partnerami. Zbudowane relacje oraz zaufanie pomagają nam zapewnić szeroki aspekt działań: od digital marketingu, przez organizację eventów po realizację szkoleń. Dzięki różnorodności i współpracy ze sprawdzonymi Partnerami biznesowymi tworzymy kreatywne i skuteczne rozwiązania.

Google Ads i pozycjonowanie

Interesują nas tylko najwyższe miejsca na podium. Jakość osiągamy poprzez personalizację działań marketingowych. Przewagę w sieci uzyskujemy dzięki narzędziu Google Ads. Biegle władamy siłą pozycjonowania.

Social Media

Skutecznie generujemy leady poprzez profesjonalnie prowadzone kampanie reklamowe. Budując wizerunek dostrzegamy unikatową wartość w relacjach z ludźmi. Cechuje nas dobrze zorganizowana komunikacja we wszystkich kanałach mediów społecznościowych.

Content Marketing

Koncentrujemy się na kształtowaniu treści dopasowanych pod potrzeby branżowe. Specjalistyczne teksty publikujemy na blogach oraz piszemy artykuły sponsorowane. Budowanie zaufania opieramy na skutecznym przekazywaniu wiedzy.

Organizacja wydarzeń

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji i spotkań branżowych. Koordynujemy również wydarzenia flotowe. Cenimy sobie kompleksowość działań.

Diagnozy kompetencji

Badamy kompetencje pracowników sieci dealerskich i szybko wyciągamy wnioski. Poszerzamy horyzonty za pomocą tworzenia programów szkoleniowych. Nie chodzimy na skróty.

Szkolenia i warsztaty

Organizujemy szkolenia i warsztaty dla branży motoryzacyjnej kładąc nacisk na rozwój i budowanie doświadczenia. Oferujemy kompleksowe wsparcie poszkoleniowe. Lubimy wyzwania.

Jak działamy?

Fundamentem naszej współpracy jest zrozumienie potrzeb Klienta i wspólne wyznaczenie celów. Pewność, że patrzymy w tym samym kierunku, pozwala nam projektować i rozwijać dopasowane rozwiązania.

Klienci o nas

Dbamy o długotrwałe relacje zarówno z Klientami jak i Partnerami biznesowymi.

Zobacz co mówią o współpracy z Nami!